KREATIN

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

Jakub

Příspěvekod Jakub » 24. črc 2011 11:56

tak ted uz je pozde nemuzu jim tam vratit 3/4 baleni :)

Babis
Supporter

Příspěvekod Babis » 12. srp 2011 22:48

mě kre-alkalyn docela šlapal a nechodil jsem po něm tolik na záchod.. :D
co beru monohydrát musim 5x před spaním na malou.. :D
jo a mám ještě dotaz, vadí hodně, když beru kofeinový tablety zároveň s kreatinem..? slyšel jsem, že se spolu nemusej, ale co to teda znamená.. sníží se účinnost kreatinu nebo mi bude blbě..?

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 13. srp 2011 7:57

Blbě ti asi nebude, ale kreatin nebude ti nebude tolik účinkovat...
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 13. srp 2011 11:36

Babis píše:mě kre-alkalyn docela šlapal a nechodil jsem po něm tolik na záchod.. :D
co beru monohydrát musim 5x před spaním na malou.. :D
jo a mám ještě dotaz, vadí hodně, když beru kofeinový tablety zároveň s kreatinem..? slyšel jsem, že se spolu nemusej, ale co to teda znamená.. sníží se účinnost kreatinu nebo mi bude blbě..?

Kreatin zavodnuje, kofein odvodnuje :) Vic asi neni treba psat...

Navic si stejne myslim ze ty ty dolpnky resis moc, ze by ti progress zarucilo hlavne to, kdybys poradne drtil zakladni cviky a poradne jed :)
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Babis
Supporter

Příspěvekod Babis » 13. srp 2011 11:50

díky za odpovědi :)
já bych to nijak moc neřešil, ale poslední dobou mi je často blbě, tak se snažim zjistit z čeho to je.. dřív jsem se nažral jak prase a byl jsem v pohodě a teď se nažeru a je mi hned blbě.. v budoucnu se vyseru na všechny doplňky a koupim si akorát vitamíny a možná kre-alkalyn, protože mám velký podezření, že mi je blbě právě z monohydrátu..
ze základních cviků teď můžu jet akorát military press a mrtvý tahy, protože dát si za krk 50kg bych zvládnul, ale dát to pak pryč už asi ne, takže dřepy nedám.. a jelikož mě zase bolí ten hrudník tak bench taky nemůžu..

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 13. srp 2011 13:08

takze podla tunajsich odbornikov kofein neguje ucinok kreatinu? :roll:

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 13. srp 2011 13:20

Balthazar píše:takze podla tunajsich odbornikov kofein neguje ucinok kreatinu? :roll:

Četl jsem, že jo. Ale asi to tak nebude. Pouč nás :)
"4"

Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 13. srp 2011 13:40

joey, kupil som si za peniazky z brigady balenie kreatinu, aby mi fungoval musim prestat pit kavu?? hrom do toho...predam kreatin, nekupis?? naco mi bude ked nefunguje?? :(

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 13. srp 2011 15:50

Balthazar píše:joey, kupil som si za peniazky z brigady balenie kreatinu, aby mi fungoval musim prestat pit kavu?? hrom do toho...predam kreatin, nekupis?? naco mi bude ked nefunguje?? :(

Tak to kafe by se melo dopit pak dalsima tekutinama, pak asi neni problem :)
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

tomasK

Příspěvekod tomasK » 13. srp 2011 18:28

ak kofein neguje ucinok kreatinu, ako to je potom so vsetkymi predtreningovymi formulami kde je plno kreatinu a plno kofeinu + nejake extra veci.
Napada ma taky jack3d ktory ma plno kofeinu aj kreatinu a pritom si ho ludia dost pochvaluju.

Osobne si myslim, ze ak mas svaly plne nasytene kreatinom tak nejakych 200mg kofeinu ti pred treningom nijak neublizi.
I hate it when people squat in the bicep rack.

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 13. srp 2011 18:29

tomasK píše:ak kofein neguje ucinok kreatinu, ako to je potom so vsetkymi predtreningovymi formulami kde je plno kreatinu a plno kofeinu + nejake extra veci.
Napada ma taky jack3d ktory ma plno kofeinu aj kreatinu a pritom si ho ludia dost pochvaluju.

Osobne si myslim, ze ak mas svaly plne nasytene kreatinom tak nejakych 200mg kofeinu ti pred treningom nijak neublizi.

To nerikam, jen si myslim ze cim vic kofeinu prijimas tak tim spis bys mel jeste o neco vic pit :)

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 13. srp 2011 18:57

ale ne hosi, robim si prdel jasne, otazka je kolko ta odvodni kofein a kolko vodou ho zapijes, takze sa myslim ze nie je o com bavit

truxinho

Příspěvekod truxinho » 13. srp 2011 22:53

Taky jsem si říkal že zrovna ty (kterej má si myslím něco za sebou a dám na tvoje rady když něco čtu) by řešil takovou věc :)
Čistého svědomí nedosáhnete omýváním rukou.

Babis
Supporter

Příspěvekod Babis » 30. říj 2011 22:54

Čus, chci si koupit kre-alkalyn, protože mi je z normální monohydrátu blbě. Narazil jsem na Kre-Alkalyn CXT+, kterej obsahuje také kofein a kyselinu alginovou. Jde mi právě o to, jestli ta kyselina alginová vůbec stojí za to si připlácet nebo jestli si mám koupit obyčejnej kre-alkalyn. Díky

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 30. říj 2011 23:07

Babis píše:Čus, chci si koupit kre-alkalyn, protože mi je z normální monohydrátu blbě. Narazil jsem na Kre-Alkalyn CXT+, kterej obsahuje také kofein a kyselinu alginovou. Jde mi právě o to, jestli ta kyselina alginová vůbec stojí za to si připlácet nebo jestli si mám koupit obyčejnej kre-alkalyn. Díky

Nechci ti do toho furt kecat, ale tobe osobne je jakejkoli kreatin nebo doplnek uplne k nicemu... vyhozeny prachy

Zpět na “Suplementy a firmy”