Dorian Yates Nutrition - nově v ČR

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

Daniel Dydoriany
Příspěvky: 1
Registrován: 3. črc 2016 14:26

Dorian Yates Nutrition - nově v ČR

Příspěvekod Daniel Dydoriany » 3. črc 2016 15:20

Zdravím všechny!

Rád bych Vám představil nové suplementy na trhu Dorian Yates Nutrition, které můžete zakoupit na http://www.dydoriany.cz. Jedná se o suplementy od samotného Doriana Yatese (6x Mr. Olympia) - toho věřím, že každý kdo se posilování nějak věnuje, zná. Nejedná se jen o nějakou zaplacenou tvář na etiketu, ale suplementy vozíme přímo od Doriana z Anglie (můžeme doložit fotografií DYN ČR teamu s Dorianem =) ) a sám Dorian stál u zrodu těchto suplementů a využívá je.

Nyní k suplementům.

Základní pilíř - protein TEMPRO - máme v 5 příchutích. Recenze, které zatím v ČR vyšly, vyzdvihují hlavně chuť a rozpustnost proteinu. Fakt, že DYN proteiny jsou opravdu dobré mohu potvrdit samozřejmě i sám. Nikdy jsem si nedokázal na proteinu pochutnat. Vždycky jsem se musel nutit. Nyní se na protein a jeho chuť těším, což je neuvěřitelné. I právě kvůli této výsadě DYN proteinů jsme se je rozhodli začít dovážet do ČR. V příchuti jahoda jsou dokonce kousky mrazem sušených jahod :) Rozpustnost TEMPRO proteinu je suprováí. V shakeru není třeba ani sítko, ani kulička. Zatím máme balení jen po 2.25 kg, chystáme více velikostí.

Spalovač tuku - Pokud jste zvyklí již na různé suplementy a přijde Vám, že již nefungují či jste si vytvořili odolnost, BLACKBOMBS od DYN jsou volba pro Vás. Jen prosíme dodržujte předepsané dávkování :)

Nakopávač NOX PUMP - k tomu bych řekl asi to samé, co ke spalovači tuku. Tyto dva produkty patří k nejsilnějším na trhu. Opatrně s nimi, ale rozhodně je doporučujeme! :)

Kreatin Creagen - Suplementy Doriana Yatese jsou na profesionální úrovni a proto i kreatin DYN je vysoce účinný. Pokud chcete vědět přesné vlastnosti klikněte ZDE . Za mne osobně mohu říct, že Creagen je fakt něco a výsledky jsou superrychlé (samozřejmě s dobře voleným posilováním).

Rád zodpovím jakýkoliv dotaz, takže piště, doporučujte a recenzuje. Budeme velice rádi!

Nakonec přikládám video Doriana Yatese, kde vysvětluje využití a podstatu svých produktů. (Video je staršího data, produkty mají nyní vylepšené etikety :) ) https://youtu.be/xFGcBCJSaW8

Zpět na “Suplementy a firmy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů