Kamenický Šenov - bench press

kdo zvedne víc?

Moderátoři: pascal, keba

Uživatelský avatar
J_Dogg
Site Admin
Příspěvky: 5196
Registrován: 10. črc 2006 12:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Kamenický Šenov - bench press

Příspěvekod J_Dogg » 7. srp 2006 14:12

V sobotu 5. srpna 2006 se v sále motorestu u Koně konala Velká cena Kamenického Šenova v bench pressu.

Výsledky zde:
Licence:
1.Jiří Havrda – Sokol Kramolná 282.5 kg – 160.71 Wilks
2.Zbyněk Krejča – Sokol Nymburk 270 – 158.16
3.Dan Dvořák – Aréna Nový Bor 262.5 – 155.79
4.Ladislav Marek – Ústí n. Orlicí 250 – 150.22
5.Martin Košnar – Sokol Ústí n. Labem 252.5 – 149.15
6.Tomáš Podlipný – Štěpánek Auto 245 – 141.26
7.Luboš Šos – Aréna Nový Bor 245 – 139.11
8.Oto Pospíšil – Aréna Nový Bor 240 – 136.75
9.Jan Nižník – OKST Mokrance (SVK) 220 – 136.40
10.František Janák – Bílina 220 – 133.89
11.Pavel Košnar – Sokol Nymburk 210 – 129.65
12.Michal Zamazal – Aréna Nový Bor 190 – 126.36
13.Martin Šafář – Sokol Vršovice 205 – 122.50
14.Pavel Šefl – TJ Hrádek 205 – 120.68
15.Jiří Hačkulič – Aréna Nový Bor 180 – 113.31
16.Dušan Švarcbach – Klášterec 150 – 104.26
17.Radim Kopal – FG Litvínov 150 – 100.05
18.Jiří Stejskal – Aréna Nový Bor 175 – 99.36
19.David Horina – Colbert Vítkovice 140 – 98.77
20.Oliver Spišák – OKST Mokrance (SVK) 170 – 97.47
21.Jiří Gabriel – SK Kuřim 120 – 76.05

Bez licence:
1.Dan Hlinka – Štěpánek Auto 250 – 144.50
2.Ruda Tesárek – Mimoň 250 – 142.97
3.Pavel Černák – Zábrušany 180 – 118.58
4.Milan Horych – Mimoň 200 – 116.12
5.Petr Šulc – Ústí n. Labem 185 – 106.96
6.Roman Jílek – K.Šenov 160 – 95.29
7.Ludvík Kozák – Litvínov 145 – 94.83
8.Jiří Zedník – Praha 145 – 90.14
9.Stanislav Migra – Malacky (SVK) 120 – 71.95
10.Pavel Zaoral – Hrádek 100 – 64.40
11.Jaroslav Kubásek – Polevsko – disq.

Masters:
1.Jaromír Müller – Aréna Nový Bor 200 – 118.52
2.Viktor Kudi – Aréna Nový Bor 185 – 112.90
3.Libor Bock – Sokol Žižkov 175 – 105.49
4.Pavel Maixner – Ústí n. Labem 150 – 105.43
5.Ivan Veselý – Kaučuk Kralupy 177.5 – 102.48
6.Karel Leibl – Aréna Nový Bor 160 – 99.42
7.František Koukolík – Bílina 132.5 – 78.66

Ženy:
1.Hana Takáčova – Spartak Chodov 137.5 – 124.63
2.Pavla Kladivová – Praha 110 – 106.29
3.Soňa Kojanová – Aréna Nový Bor 85 – 87.21
4.Petra Štajnerová – FG Litvínov 70 – 84.13
5.Sandra Mokrá – Bratislava 87.5 – 83.96
6.Petra Bričová – Praha 87.5 – 83.81
7.Klára Chytrá – Sokol Vršovice 75 – 63.97
8.Libuše Leiblová – K. Šenov 60 – 57.03

Junioři:
1.Jaroslav Mikulanda – Wilson Tábor 225 – 137.83
2.Martin Grygarčík – Praha 200 – 125.70
3.Vojtěch Frk – Aréna Nový Bor 175 – 124.00
4.Zdeněk Čuban – AŠ M. Boleslav 142.5 – 99.39
5.Zdeněk Bakus – Aréna Nový Bor 135 – 87.73
6.Jan Skala – Hrádek 105 – 71.34

Jiné federace (mimo soutěž):
1.Peter Mlynarčík – Slovensko 250 – 142.82
2.Norbert Kornyi – Slovensko 165 – 94.77
3.Jakub Havelka – Kuřim 165 – 93.65

Absolutní pořadí:
1.Jiří Havrda 160.71 Wilksových bodů – 150 GPA bodů
2.Zbyněk Krejča 158.16 – 145
3.Dan Dvořák 155.79 – 140
4.Ladislav Marek 150.22 – 135
5.Martin Košnar 149.15 – 130
6.Dan Hlinka 144.50 – 125
7.Ruda Tesárek 142.97 – 120
8.Tomáš Podlipný 141.26 – 115
9.Luboš Šos 139.11 – 110
10.Jaroslav Mikulanda 137.83 – 105
11.Oto Pospíšil 136.75 – 100
12.Jan Nižník 136.40 – 98
13.František Janák 133.89 – 96
14.Pavel Košnar 129.65 – 94
15.Michal Zamazal 126.36 - 92
16.Martin Grygarčík 125.70 - 90
17.Hana Takáčová 124.63 - 88
18.Vojtěch Frk 124.00 - 86
19.Martin Šafář 122.50 - 84
20.Pavel Šefl 120.68 - 82
21.Pavel Černák 118.58 - 80
22.Jaromír Müller 118.52 - 78
23.Milan Horych 116.12 - 76
24.Jiří Hačkulič 113.31 - 74
25.Viktor Kudi 112.90 - 72
26.Petr Šulc 106.96 - 70
27.Pavla Kladivová 106.29 - 68
28.Libor Bock 105.49 - 66
29.Pavel Maixner 105.43 - 64
30.Dušan Švarcbach 104.26 - 62
31.Ivan Veselý 102.48 - 60
32.Radim Kopal 100.05 - 59
33.Karel Leibl 99.42 - 58
34.Zdeněk Čuban 99.39 - 57
35.Jiří Stejskal 99.36 - 56
36.David Horina 98.77 - 55
37.Oliver Spišák 97.47 - 54
38.Roman Jílek 95.29 - 53
39.Ludvík Kozák 94.83 - 52
40.Jiří Zedník 90.14 - 51
41.Zdeněk Bakus 87.73 - 50
42.Soňa Kojanová 87.21 - 49
43.Petra Štajnerová 84.13 - 48
44.Sandra Mokrá 83.96 - 47
45.Petra Bričová 83.81 - 46
46.František Koukolík 78.66 - 45
47.Jiří Gabriel 76.05 - 44
48.Stanislav Migra 71.95 - 43
49.Jan Skala 71.34 - 42
50.Pavel Zaoral 64.40 - 41
51.Klára Chytrá 63.97 - 40
52.Libuše Leiblová 57.03 - 39
53.Jaroslav Kubásek disq. – 38

Družstva:
1.Aréna I. (Dvořák, M.Košnar, Hačkulič) 418.25 Wilksových bodů – 30 GPA bodů
2.Aréna II. (Müller, Tesárek, Frk) 385.49 – 25
3.Aréna IV. (Stejskal, Šos, P.Košnar) 368.12 – 20
4.Ústí n. Orlicí (Marek, Maixner, Bock) 361.14 – 15
5.Aréna III. (Jílek, Pospíšil, Zamazal) 358.40 – 13
6.Crazy TEAM Bananas (Podlipný, Kladivová, Bričová) 331.36 – 12
7.Bílina (Janák, Koukolík, Černák) 331.13 – 11
8.DREAM Team Kudikam (Kudi, Horych, Leibl) 328.44 – 10
9.Slovak TEAM (Nižník, Spišák, Mokrá) 317.83 – 9
10.Litvínov (Švarcbach, Kozák, Kopal) 299.14 – 8
11.Sokol Vršovice (Šafář, Chytrá, Horina) 285.24 – 7
12.TJ Hrádek (Šefl, Zaoral, Skala) 256.42 - 6

Zpět na “Soutěže ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host