Sir Thomas

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Sir Thomas

Sir Thomas

Příspěvekod Sir Thomas » 28. zář 2006 9:46

Takze jmenuju se Tomas. Kdo by to byl rek?:-)) Je mi 18, merim 175 cm, vazim 73 kg (bejvalej fotbalista), ale chci 80!! Posiluju uz rok a puul. Na benci dam 90 kg 3krta (moc se nesmejte) :) tak to je asi tak vse...

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 28. zář 2006 10:18

Odkud jseš? Jak vypadá tvůj trénink? Co jíš? Jaký jseš somatotyp? Tvůj hlavní cíl je tedy nabrat 7 kilo.
A 3x90kg na benchi se smát nebudu, to bych se smál skoro sobě.

rachel

Příspěvekod rachel » 28. zář 2006 10:41

moc jsi toho nenapsal........a u roku a půl se nepíše už-to jsi v podstatě začátečník, kterýho nějaký rozšířený série nemusí zajímat............
nervu váhy, nejedu mrtvoly, či dřepy. jsem plážovej

Sir Thomas

Příspěvekod Sir Thomas » 28. zář 2006 11:33

Su z Jihlavy. :) Jim docela dost, az me to nekdy stve jak musim porad jist. Nejsem ani vyrysovany ani tlusty, tak normalne. :) No a chci 80 kg a dat metrak na benc :twisted:

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 28. zář 2006 11:56

Sir Thomas píše:Su z Jihlavy. :) Jim docela dost, az me to nekdy stve jak musim porad jist. Nejsem ani vyrysovany ani tlusty, tak normalne. :) No a chci 80 kg a dat metrak na benc :twisted:

Pokud přibíráš na tvém současném jídelníčku, tak nic neměň. Na druhou stranu jsem na konkurenčním webu třeba četl: "Jím docela dost, někdy i celý chleba za den." Chtělo by to vypsat hlavní zásady výživy, kterých se držíš a příklady denního jídelníčku. Tady na fóru najdeš v sekci výživa dost užitečných článků, na internetu taky.

Pokud dáš 3x90, tak dáš min. 1x95 a těch 5 kilo, co ti chybí do 100 je jen psychická záležitost. Když koukneš do mého LOGU, před 3 měsíci jsem dal asi 1x90 a dneska dám 105. Hlavně necvič zádné rozšířené série do mrtva.
U benche ti hodně pomůže korektní technika, tj. zapřeš se nohama, lehký most, tlačíš lopatky k sobě, ramena pod sebe, široký úchop, dynamické provedení. Důležité je posílit svaly, které spolupracují na tom pohybu, tj. hlavně ramena a tricepsy. Po roce a půl cvičení se ale nežeň za váhami, vybuduj si solidní techniku a pevný střed těla, ze kterého vychází všechna síla.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 28. zář 2006 12:23

Dej svuj jidelnicek do sekce Vyziva a trenink do sekce Trenink, tam to rozeberem.

Zpět na “Nový člen”