Vysvětlení cviků

cviky známé i méně známé

Moderátoři: pascal, keba

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. kvě 2009 13:39

Kost_roun II. píše:
BENNY píše:
Kost_roun II. píše:
BENNY píše:
Kost_roun II. píše:
BENNY píše:incline BP je šikmej bench :lol: :lol: (jinej sklon lavičky)

To jsem z toho videa pochopil :roll: .Ale ten chlapik to nejel do propnutejch rukou,tak sem myslel,jestli to neni záměr...

ne, to neni.. k cemu by ti to jako asi bylo? na 2 veci...

Takže ten chlápek je v tom případě vocas....Točí instruktážní video a dělá to na něm blbě...Takže v tom mám jasno..

to s tim propinam loktu ti je naprosto k nicemu, hodne lidi i ja tu zastavam cely rozsah pohybu... docela se musim smat :-) mozna by stacilo nebyt tak linej a na www.google.cz si neco vyhledat a pak precist o vsech cvicich vcetne tohoto a neotravovat tady lidi s tim.. tehle informaci je na netu MILION

Pokuď Tě to otravuje,tak nechápu proč odpovídáš..Měl jsem za to,že od toho tady tohle forum je..Nebo je tu od toho,odkazovat ty míň zběhlé na google?
Dám Ti radu - pokuď Tě to irituje,tak když uvidíš u nějakého topicu můj nick,tak ho neotvírej,aby Tě to neotravovalo číst..

http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php? ... ht=incline Fakt to tady neni? :lol: :lol: ono jenom musis trosku hledat.. Min zbehle na google? tak to se na me nezlob ale napsat do vyhledavace Incline Benchpress dokaze i male decko.. potom ti vyjede takova nechutna hromada odkazu ze se z toho zblaznis...a nebo jinak - hodim si to do slovniku - co je to incline? sklon..mas odpoved

tohle forum od tohoto urcite je, ale toto je naprosto jednoducha vec ve ktere nevidim problem ani SEBEMENSI...a pak je tu na tomto foru balast a je to porad dokola a nabaluje se to
"If you want to see the rainbow, you gotta put up with the rain"

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 4. kvě 2009 13:49

To Benny: mozna kdybys pouzil min sarkasmu, cetlo by se to i ostatnim lip

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. kvě 2009 13:50

Jirkas píše:To Benny: mozna kdybys pouzil min sarkasmu, cetlo by se to i ostatnim lip

promin, ale uz me to stve.. zvlast kdyz nekdo zacne kroutit ocima, ze mu nejsem schopnej poradit

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 4. kvě 2009 13:55

míň zběhlé na - google,ne míň zběhlé - na google.Nebudu s Tebou slovíčkařit.Nedivim,že se to nabaluje.Tohle téma mohlo být uzavřené po 1 . odpovědi,kdyby takoví chytrolíni jako ty,nemuseli moralizovat.Příště si to vygoogluju,nebo napíšu SZ někomu,kdo nemá potřebu machrovat.
A už bych to ukončil - ať se to nenabaluje,ne?
Nejhorší je svádět svoje neúspěchy na genetiku,být hubený,neznamená ji nemít.
Za rok může být totiž všechno jinak...

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. kvě 2009 13:56

Kost_roun II. píše:míň zběhlé na - google,ne míň zběhlé - na google.Nebudu s Tebou slovíčkařit.Nedivim,že se to nabaluje.Tohle téma mohlo být uzavřené po 1 . odpovědi,kdyby takoví chytrolíni jako ty,nemuseli moralizovat.Příště si to vygoogluju,nebo napíšu SZ někomu,kdo nemá potřebu machrovat.

tak ja mam potrebu machrovat? tak to je smutny :lol: dobre no...ukoncime to

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 4. kvě 2009 13:59

Benny, trochu to přeháníš...
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

Bender

Příspěvekod Bender » 4. kvě 2009 14:03

ten topic anglicke nazvy cvikov by trebalo oznacit jak dolezity podla mna
Kiss my shiny metal ass!

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 4. kvě 2009 14:10

BENNY píše:
Kost_roun II. píše:míň zběhlé na - google,ne míň zběhlé - na google.Nebudu s Tebou slovíčkařit.Nedivim,že se to nabaluje.Tohle téma mohlo být uzavřené po 1 . odpovědi,kdyby takoví chytrolíni jako ty,nemuseli moralizovat.Příště si to vygoogluju,nebo napíšu SZ někomu,kdo nemá potřebu machrovat.

Hele bez urážky a rozhodně ne ve zlym - když jsem si přečet tvoji reakci,tak jsem myslel,že mě stírá nějakej 120 kg chlápek co cvičí 10 let a už ho unavujou donekonečna omílané otázky "pokročilých"..Kouknul jsem na Tvoje fotky a myslím,že zrovna Ty bys měl být vděčný za každou radu,nebo pomoc...Vážně to nemyslim zle,ale koukám,že čim menší "dítě",tím svalnatější řeči a taky ikonka pod nickem...
Nevyskakuj si na ostatní,nebo se k Tobě začnou otáčet zády..

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. kvě 2009 14:12

Kost_roun II. píše:
BENNY píše:

Hele bez urážky a rozhodně ne ve zlym - když jsem si přečet tvoji reakci,tak jsem myslel,že mě stírá nějakej 120 kg chlápek co cvičí 10 let a už ho unavujou donekonečna omílané otázky "pokročilých"..Kouknul jsem na Tvoje fotky a myslím,že zrovna Ty bys měl být vděčný za každou radu,nebo pomoc...Vážně to nemyslim zle,ale koukám,že čim menší "dítě",tím svalnatější řeči a taky ikonka pod nickem...
Nevyskakuj si na ostatní,nebo se k Tobě začnou otáčet zády..

kdyz tak rad hledas tak sis urcite precetl i datum tech fotek a moje predchozi reakce k temhle topikum... hele, taky nic ve zlym, ale tehle dotazu uz je tu fakt hodne - kdyz se chces ptat tak si to napred zkus nekde poradne najit, protoze 90% tehle veci jdou najit fakt lehce... jestli to vyznelo, ze si na tebe vyskakuju tak se omlouvam
Naposledy upravil(a) BENNY dne 4. kvě 2009 14:15, celkem upraveno 1 x.

Kolči
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kolči » 4. kvě 2009 14:15

BENNY píše:kdyz tak rad hledas tak sis urcite precetl i datum tech fotek a moje predchozi reakce k temhle topikum... hele, taky nic ve zlym, ale tehle dotazu uz je tu fakt hodne - kdyz se chces ptat tak si to napred zkus nekde najit, protoze 90% tehle veci jdou najit fakt lehce... jestli to vyznelo, ze si na tebe vyskakuju tak se omlouvam

však psal, že se pokoušel hledat, nenašel. Teď už ví jak hledat, příště se ptát nebude. A tahle debata o hovnech by už mohla skončit... :-)

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. kvě 2009 14:15

Kolči píše:
BENNY píše:kdyz tak rad hledas tak sis urcite precetl i datum tech fotek a moje predchozi reakce k temhle topikum... hele, taky nic ve zlym, ale tehle dotazu uz je tu fakt hodne - kdyz se chces ptat tak si to napred zkus nekde najit, protoze 90% tehle veci jdou najit fakt lehce... jestli to vyznelo, ze si na tebe vyskakuju tak se omlouvam

však psal, že se pokoušel hledat, nenašel. Teď už ví jak hledat, příště se ptát nebude. A tahle debata o hovnech by už mohla skončit... :-)

zapomnel jsem tam dopsat PORADNE pohledat :-)

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 4. kvě 2009 14:26

OK,tak vše dobrý..A už to fakt utípnem,sme jak dvě uražený děvky... :P

joeart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod joeart » 4. kvě 2009 14:29

tema bola dostatocne zodpovedana

zatvaram aby nevznikli dalsie hadky
FP: what about bench? Bench shows who´s the strongest
Benedikt Magnusson: bench is for women…

POWER-SPORT

Zpět na “Cviky”